Hizmetlerim9 Yıllık Sektör Deneyimi...

TASARIM VE YAZILIM

Yönetim paneli yazdınız ama böyle bir yazı yazıyorsun önde gözüküyor. Aynen " Merhaba Dünya " gibi bir şey. Ön yüz tasarımınız ne kadar iyi ? Renk uyumlarınız yada firmanın kurumsal kimliğini yansıtabiliyor musunuz ?

İşte tam olarak önemli olan web yazılımınız ile birlikte tüm dünyaya gösterdiğiniz ön yüz tasarımınızdır. HTML5'ler yok CSS3'ler derken bu tasarım dünyasında yeni yeni Türkiye'mizde yaygınlaşan "Responsive" siteler. Web sitelerinizin mobil uyumluluğu çok önemlidir. Neden mi ? Tabi ki sosyal medya bunun için çok büyük bir etken. Çünkü sitenize ziyaretçilerinizin %70 gibi bir dilimi facebook, instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan geliyor.

Web Projelerim

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIK

Sosyal medya önemli dedik! Web siteniz üzerinde bir kurumsal kimliğinizin duruşunun öneminden bahsettik. Şimdi sıra sosyal medyanızda... Sosyal medyanızda kurumsal kimliğini önemlidir. Kurumsal renklerinizi sosyal medyanızda gösterin. Bunu unutmayın. Müşterileriniz sanki sizin web sitenizdeymiş gibi hissetsinler.

Bir ürün satışı yapmaya çalışıyorsunuz. Çalışmak güzel birşey. Ürün paylaşımlarınız da hedef kitlenizi düşünerek hareket etmeniz lazım. Peki ürün fotoğraflarının önemleri ?

Sosyal Medya Referanslarım


ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Ürün fotoğrafçılığı öyle telefon ile olmaz. Şimdi bana kızmasın telefon firmaları yok bilmem kaç MEGA P. kalitem var diye. Hiç kusura bakmayın bu işler SLR kameralar ve Işıksız bir hiç.

Beyler Bayanlar ürün fotoğrafçılığında kamera, ışık ve kompozisyon çok önemlidir. Mesela kuyum fotoğrafı çekiceksiniz. Direk bu meterjaller var hazırım diye düşünmeyin. İşte bu alanda fotoğraf çadırı ihtiyacınız devreye giriyor. Şimdi size kısa bir bilgi. Web sitenize çektiğiniz fotoğraf ile instagramda satış yapamazsınız. Aynı şekilde de instagram için çekilen fotoğraflar ile de web sitenizde satış yapamazsınız. Neden mi ? Kompozisyon diyorum...

Fotoğraflarım

DİJİTAL PAZARLAMA

Zamanı geldi en zevkli işe. Dijital pazarlama... Neden mi ? Web siteniz hazır. Sosyal medya hesaplarınız hazır. Ürün fotoğraflarınız ise yerleriniz almış. Satışlarınızı yapmanızı bekliyor. İşte tam o zamanda iseniz, Dijital pazarlama dönemine hazırsınız. Hadi başlıyalım pazarlamaya...

Dijital pazarlama nedir ? Benim tanımım; Dükkanınız var. Dükkanınızın bir vitrini var. Bu vitrini dükkanınızın içini her gün sabah bir temizliyorsunuz demi ? işte bunları web siteniz ve sosyal medyanız içinde yapmanız lazım. Peki bu yapılacak şeyler nelerdir ?

Dijital Pazarlama Dünyam

Benim dünyam...
Şu güne kadar ki kendi markalarım ve projelerim.

Cosanon Şuanda Yayında!
Cosanon - Yayın Kapalı